گیاه خراطین

گیاه خراطین

 

خراطین گیاه نیست، بلکه نام دیگر کرم خاکی است. روغن خراطین از دستورات طب سنتی است و ترکیبی از روغنیات گیاهی و کرم خراطین و برخی گیاهان دیگر است که با فرآیندی خاص تهیه میشود و تحت عنوان روغن خراطین برای مصارف مختلف از جمله ایجاد حجم و چاقی موضعی استفاده میشود.

طرز تهیه روغن خراطین در اینجا توضیح داده شده است. بنابر این هرگز گیاهی را تحت نام خراطین تهیه نفرمائید چون واقعیت ندارد.


گیاه خراطین

 

خراطین یا کرم خاکی در کتاب قانون بوعلی به عنوان تحریک کننده و چاق کننده موضعی شناخته شده است و سالیان سال است که در طب سنتی به این منظور استفاده میشود.

امروزه با شناخت خصوصیات روغن خراطین، افراد روز به روز به استفاده از آن گرایش پیدا میکنند و از خواص روغن خراطین بهره مند میشوند.

روش مصرف روغن خراطین به این صورت است که طی یک دوره چند ماهه (بنا به سن و سال و اندام مورد نظر) روزانه بصورت ماساژ موضعی، استفاده میشود.

در نظر داشته باشید که اگر روغن خراطین را برای صورت استفاده میفرمائید، حتما قبل از مصرف صورت با صابون سفید آب مغز بادام شستشو داده شود.

برای بدن نیز بهتر است بدن تمیز باشد تا روزنه های آن بسته نبوده و جذب روغن بیشتر شود.

پس از مصرف روغن خراطین، نیازی به شستن نیست و روغن جذب بدن شده و عضلات موضع را آماده رشد و حجم میکند.

در هنگام مصرف روغن خراطین، حتما با ماساژ زیاد این روغن را استفاده بفرمائید. بطوری که موضع کاملاً در اثر ماساژ سرخ شده و جریان خون بیشتر شده باشد.

در مصارف آقایان جهت بزرگ شدن آلت و خانمها جهت بزرگ کردن سینه، توصیه اکید میشود که حتما به همراه وکیوم مخصوص استفاده شود.

وکیوم موجب تحریک و بیشتر شدن و تمرکز خون در اندام مورد نظر شده و این به رشد دهندگی روغن خراطین کمک بسیار میکند.

حتما قبل از مصرف روغن به مدت ده تا پانزده دقیقه، وکیوم (بادکش مخصوص) را بر موضع قرار داده و پس از آن با ماساژ زیاد، روغن خراطین استفاده شود.

توصیه میشود که وقت و هزینه برای روغنهای متفرقه که تحت عنوان روغن خراطین در عطاریها یا اینترنت وجود دارد نکنید زیرا اکثرا تقلبی و بی کیفیت هستند.

و حتما روغن خراطین را با مارک میراکل و از نمایندگی مستقیم پخش محصولات میراکل (سایت دی تو دی بای) تهیه بفرمائید تا اطمینان از کیفیت و مرغوبیت آن داشته باشید.


گیاه خراطینروغن خراطین چیست

 

حتما هنگام خرید توضیحات کافی که در خصوص این روغن در لینک زیر نوشته شده را مطالعه بفرمائید.


خرید روغن خراطین میراکل از فروشگاه دی تو دی بای