عوارض روغن خراطین

برای بسیاری سوال است که واقعا روغن خراطین چه ضررهایی دارد؟ و آیا عارضه ای در مصرف آن وجود دارد؟ و حقیقا عوارض روغن خراطین چیست؟

پاسخ این است که خیر ، روغن خراطین هیچگونه عارضه ای ندارد.

روغن خراطین به علت خواص منحصر به فردی که دارد، بسیار مورد توجه مردم و از جمله اطبای طب سنتی و پزشکان گردید. از اینرو آزمایشات زیادی روی آن انجام شد که در اثر این آزمایشات دریافتند که روغن خراطین اصل و طبیعی برای مصرف خارجی هیچگونه عارضه ای ندارد.

تنها موردی که درخصوص روغن خراطین وجود دارد این است که روغن خراطین یک روغن با طبیعت بسیار گرم میباشد و همانند دیگر گرمیجات، در برخی افراد میتواند ایجاد جوشهای موقع نماید. بابراین توصیه میشود برای کاستن گرمی روغن و جلوگیری از ایجاد جوشهای گرمی، پس از هر بار مصرف روغن خراطین برای صورت، به مدت ده تا پانزده دقیقه از ماسک خیار رنده شده روی پوست صورت استفاده بفرمائید تا مانع ایجاد گرمی شود.


سوالات متداولی در خصوص عوارض روغن خراطین میشود که پاسخ آن در ذیل ارائه میگردد:


ـ آیا روغن خراطین را میتوان (بمنظور چین و چروک) برای دور چشم استفاده نمود؟

پاسخ:  بله مشکلی نیست و میتوانید روغن خراطین را با خیال راحت حتی دور چشم نیز استفاده بفرمائید. البته به شرط اینکه روغن خراطین اصل و خالص باشد که تاکیدا توصیه میشود، حتما روغن خراطین را با مارک میراکل تهیه و مصرف بفرمائید که هیچگونه عارضه ای نداشته باشد زیرا کاملا طبیعی است.


ـ آیا روغن خراطین برای مصرف اندام آقایان عارضه ای ندارد؟

پاسخ:  روغن خراطین برای آقایان نیز هیچگونه عارضه ای نداشته و حتی برای مدت طولانی نیست میتوانند از آن استفاده نمایند.


ـ آیا مصرف روغن خراطین برای مادران باردار یا شیرده بلامانع است؟

پاسخ:  بله در خانمهای باردار یا شیرده نیز مصرف روغن خراطین عارضه ای ایجاد نمیکند و بلامانع است. فقط یک نکته که بهتر است به آن توجه شود این است که مادران شیرده که روغن خراطین را برای سفت کردن و حجم سینه استفاده میکنند، بهتر است قبل از شیر دادن به نوزاد، روغن را از قسمتی که وارد دهان نوزاد میشود کاملا پاک کنند. هنوز آزمایشی برای مصرف خوراکی آن انجام نشده و بهتر است وارد دهان نوزاد نگردد.


ـ آیا مصرف طولانی روغن خراطین بجای کرمهای مختلف، به مرور زمان عارضه ایجاد میکند؟

پاسخ:  خیر. شما میتوانید بعنوان کرم دست و صورت همیشه از روغن خراطین که بسیار برای چین و چروک پوست و بازسازی پوست و حتی عایقی ضدآفتاب است، استفاده بفرمائید.

 

خراطین

 

تمامی ارسالها به سراسر کشور رایگان بوده و نیازی به پرداخت هزینه قبل از دریافت محصول را ندارید و میتوانید هزینه را درب منزل، پس از دریافت محصول پرداخت فرمائید.


خرید پستی

قیمت ==> 85 هزار تومان

با ارسال رایگان