روغن زالو چیست؟

روغن زالو و روغن خراطین هر دو در کتاب قانون بوعلی در کنار هم عنوان شده و هر دو خواص یکسانی دارند.

روغن زالو همانطور که از اسمش مشخص است، از زالو تهیه شده و روغن خراطین از کرم خاکی

خواص روغن زالو دقیقا مثل خواص روغن خراطین بوده و تفاوتی با هم ندارند. و حتی تهیه روغن زالو نیست به روش تهیه روغن خراطین تولید میشود و کاملاٌ یکسان است.

فقط نکته مهم این است که زالو به علت مصرف شدن در زمینه زالو درمانی، بسیار گران قیمت بوده و عملا گرفتن روغن زالو مرقون به صرفه نیست و افرادی که روغن زالو را تبلیغ و به فروش میرسانند، عموما روغن زالوی اصل نیست.

توصیه و تاکید میشود، با توجه به یکسان بودن خواص روغن زالو و روغن خراطین، بهتر است که فقط از روغن خراطین استفاده بفرمائید تا هم از خواص آن بهره مند شوید و هم دچار عارضه‌های روغن زالوهای تقلبی نشوید.

در برخی تجربه‌های مصرف، گزارش شده روغن خراطین برای رشد و حجم دادن، از روغن زالو نیز بهتر و اثرگذارتر است.

روغن خراطین میراکل با بررسی و نظارتی دقیقی که در تولید، کاملاً مطابق با توصیه‌های طب سنتی است و به همین منظور سفارش اکثر پزشکان طب سنتی، تهیه و استفاده از روغن خراطین میراکل است.

امروزه نسخه‌ها و داروهای طب سنتی ایران توسط اکثر ملیتهای دنیا شناخته شده و نتایج بی نظیر آن موجب معروف شدن این داروهای گیاهی و بهره مندی بین المللی از آن شده است.

یکی از این داروها، همین روغن خراطین است که میراکل با ارائه سراسری این محصول در سطح کشور و کشورهای شرقی و اروپایی، این محصول بی نظیر طب سنتی ایران را به دنیا معرفی کرده است.


روغن زالو چیست؟

 

خرید روغن اصل میراکل