ترکیبات روغن خراطین

ترکیبات روغن خراطین

 

روغن خراطین از جمله نسخه‌های قدیمی طب سنتی برگرفته از کتابهای معتبری چون کتاب قانون بوعلی سینا بوده و جزء محصولات گیاهی - طبیعی است.

و ترکیبی از گیاه و پیکر کرم خاکی میباشد. از اینرو کاملاً گیاهی نیست، بلکه گیاهی_طبیعی است.

گیاهانی که در ترکیبات روغن خراطین اصل استفاده میشود، شامل روغنیات پایه با طبیعت گرم و بسط دهنده خونرسانی، دانه هایی مثل جوزهندی و میخک که موجب تشدید جریان خون و خاصیت سفت کنندگی برای سینه و ... را دارد و همچنین محرک برای مصرف آقایان است.

جزء اصلی روغن خراطین، کرم خراطین (کرم خاکی سرخ) میباشد که بصورت خشک و با تخلیه شکم باید در مراحلی خاص، ترکیبات و عناصر خود را وارد روغنهای پایه نمایند و طی فرآیندی این روغن به روغن خراطین تبدیل میشود.

گیاهان و روغنیات و خراطین موجود در روغن خراطین، هیچگونه عارضه‌ای نداشته و روغن خراطین اصل، یک روغن صد در صد طبیعی و بی ضرر است.

روغن خراطین که بر طبق دستورات طبیبان قدیمی طب سنتی تهیه شده باشد، به رنگ قهوه‌ای بوده و دارای بویی گرم و تند است.

در نظر داشته باشید که روغنهای خراطین موجود در بازار که با عناوین مختلف حتی با عنوان روغن خراطین هندی،‌ به فروش میرسند، به هیچ عنوان روغن خراطین نیستند. بلکه ترکیباتی از روغنهای ارزان قیمتی مثل روغن پارافین یا ... هستند که در آن مواد شیمیایی کورتون دار میریزند که ایجاد پف در صورت کنند. و افراد با مصرف آن و حجم گرفتن صورت یا اندام، گمان میکنند که روغن اصل و خوبی است. درصورتیکه این پف در اثر مصرف کورتون موجود در این روغنهاست که موقت بوده و عوارض زیادی از جمله ایجاد لکهای همیشگی در صورت و همچنین افتادگیهای پوستی و ... دارد. در صورتیکه روغن خراطین اصل خودش خاصیت ضدلک داشته و برای افتادگیهای پوستی مفید است.

بنابراین حتما خصوصیات روغن خراطین اصل را که در اینجا معرفی شده است را در هنگام تهیه درنظر بگیرید.

روغن خراطین میراکل تمامی خصوصیات روغن خراطین اصل را دارد و بهترین نمونه روغن شناخته شده است.

برای تهیه این روغن میتوانید مستقیما از نمایندگی فروش روغن خراطین میراکل، تهیه بفرمائید.


ترکیبات روغن خراطین

 

خرید روغن خراطین میراکل