ایا روغن خراطین واقعیت دارد

ایا روغن خراطین واقعیت دارد

 

 

یکی از مهمترین سوالاتی که افراد می پرسند این است که آیا روغن خراطین واقعیت دارد؟

در پاسخ این سوال باید به این نکته اشاره شود که روغن خراطین و یا روغن زالو و خواص روغن خراطین که موجب معروف شدن آن شده است، کاملاً حقیقی است.

روغن خراطین، در اصل محصولی جدید نیست بلکه از نسخه های قدیمی کتاب قانون بوعلی سینا و طبیبان کهن ایران میباشد که سالهاست در طب سنتی به منظور ایجاد حجم و رشد و چاقی در موضع استفاده شده است. از جمله اندامهایی که توسط این روغن جهت رشد و حجم، بسیار مورد مصرف قرار میگرفته است اندامهایی نظیر: بزرگ شدن آلت در آقایان، ایجاد چاقی در صورت، ایجاد حجم در گونه ها و لب ها، بزرگ کردن سینه در خانها، ایجاد رشد در باسن، ایجاد چاقی در ران ها و ...

روغن خراطین در کتاب قانون بوعلی سینا، جزء روغنهایی با طبیعت گرم شناخته شده و با ایجاد و افزایش جریان خون در موضع و همچنین خواص کرم خراطین (کرم خاکی) موجود در این روغن، موجب تغذیه موضعی عضلات شده و در نتیجه ایجاد رشد دائمی میگردد.


ایا روغن خراطین واقعیت دارد

 

روغن خراطین و خواصی که دارد، کاملاً واقعی است و از داروهای اعجاز انگیز طب سنتی ایران میباشد و امروزه حتی پزشکان نیز برای رشد آلت و سینه و ... روغن خراطین یا روغن زالو رو به افراد معرفی میکنند.

تحقیقات زیادی در خصوص خواص روغن خراطین از سوی محققان و پزشکان دارو و درمان شده است و نیکبختانه همه تحقیقات، این محصول قدیمی را تأیید نموده و مجوزات لازم برای تولید و مصرف آن را صادر نموده است.

یکی از معتبرترین روغنهای تأیید شده خراطین، روغن خراطین میراکل است که در ساخت و تولید آن نظارت کامل و دقت نظر بسیار دقیق شده است. و مصرف کنندگان با خیال آسوده میتوانند از کیفیت و مرغوبیت آن اطمینان داشته باشند.

نکته مهم اینکه: حتما این روغن را از نمایندگی فروش محصولات میراکل تهیه بفرمائید و از خرید روغنهای متفرقه دیگر خودداری نمائید.

سایت دی تو دی بای، نماینده فروش روغن خراطین میراکل به سراسر کشور و صادر کننده به خارج از کشور نیز میباشد.

لذا برای تهیه و خرید این روغن وارد لینک زیر شده و مستقیماً سفارش خرید دهید.


خراطین

 

تمامی ارسالها به سراسر کشور رایگان بوده و نیازی به پرداخت هزینه قبل از دریافت محصول را ندارید و میتوانید هزینه را درب منزل، پس از دریافت محصول پرداخت فرمائید.

خرید روغن خراطین اصل میراکل (فروشگاه دی تو دی بای)